GOLD LINE

Золото є символом розкоші, елегантності і ексклюзивності, незамінним в моді і дизайні інтер'єру. Оскільки золото передає затишне тепло, ця тенденція спостерігається в дизайні ванних кімнат протягом декількох років і в даний час ще більш посилюється завдяки повторному відкриттю золота як модного кольору в дизайні інтер'єру. GOLD LINE створює затишок у ванній кімнаті. Душова кабіна в матово-золотих тонах, сучасна і дуже індивідуальна. Золота елегантність у поєднанні з сучасною функціональністю, є яскравою родзинкою у ванній кімнаті.

Моделі колекції GOLD LINE універсальні і адаптовані одночасно і можуть бути легко інтегровані в різні стилі дизайну інтер'єру: будь то сучасний стиль, романтичний, вінтажний стиль або ванна кімната в стилі середньовіччя, GOLD LINE - це вдале поєднання витонченого дизайну, зручної ергономіки, високої функціональності і візуальної ексклюзивності.

GOLD LINE включає душові кабіни SanSwiss серії CADURA.

CADURA

CADURA - це нова лінія душових кабін SanSwiss. Вона поєднує в собі вишуканий дизайн, ергономічність деталей та матеріали найвищої якості з абсолютно новими функціями. Це сучасний, оригінальний дизайн фурнітури, та ергономічна і надзвичайно сучасна ручка. 6-міліметрове загартоване безпечне скло, покрите антігрязевим покриттям AQUAPERLE, та система «Soft open / close» в моделях з розсувними дверима, гарантують надзвичайно високий комфорт використання. Душові кабіни CADURA поєднують в собі чудовий стиль та функціональність на вищому рівні, розроблені та виготовлені з ретельною увагою до кожної деталі. Ця пропозиція для людей, які цінують комфорт та очікують витонченого стилю.
Ручка
Ручка

Доступні моделі CADURA GOLD LINE