Про нас

SanSwiss є традиційним виробником душових кабін та піддонів. Головний офіс компанії знаходиться у Швейцарії, в місті Херкінген. Завдяки своєму великому ноу-хау, численним інноваціям та високоякісній продукції, компанія SanSwiss є одним з найуспішніших європейських виробників. З огляду на вдале територіальне розташування 3 виробничі підприємства та 11 торгових представництв забезпечують бізнес-стратегію компанії в 18 країнах Європи.
SanSwiss Hrkingen
SanSwiss Jin
SanSwiss

RONAL GROUP

Група RONAL, чий головний офіс знаходиться в місті Хяркінген (Швейцарія), є провідним виробником автомобільних дисків з легких металів, призначених для легкових і вантажних автомобілів.

На 13 заводах, на трьох континентах, виробляється більше 21 мільйона автомобільних дисків на рік. З моменту свого заснування, в 1969 році, компанія постійно росла, і в даний час вона нараховує понад 8000 співробітників. Орієнтація на клієнта, інноваційний потенціал і якість роботи є основними напрямками в роботі компанії.

У 1981 році, тодішній власник компанії RONAL AG, пан Карл Вірт, вирішив відкрити зовсім інший напрямок, ніж виробництво автомобільних дисків з легких металів. Цим напрямком стало виробництво душових огорож. Успішний запуск бренду RONAL на європейському ринку сантехніки привів до створення, в 2009 році, холдингової компанії, заснованої в м Хяркінген (Швейцарія), де всі компанії тепер згруповані під брендом SanSwiss.

В даний час компанія SanSwiss - це успішна компанія, яка набула своєї успішності завдяки не тільки своєму великому ноу-хау, численним інновацій і високій якості продукції, що випускається, але і близькості до клієнта і надання йому високопрофесійних послуг. SanSwiss виконує всі вимоги клієнтів на підставі індивідуальних рішень ванних кімнат, включаючи нестандартні розміри і особливий, відмінний від інших дизайн.